YAZILIM & UYGULAMA


KODLAMA

YAZILIM HİZMETLERİ

Firmanızın kullanmayı planladığını yazılımı sizinle eş güdümlü çalışarak en doğru ve en verimli biçimde hazırlıyoruz. Yapımın her aşamasında sizinle fikir alış verişi yaparak en mükemmel sonuca birlikte ulaşıyoruz.
Geliştirilen kullanıcı dostu yazılımınız pc, mobil ve web gibi ortamlara entegre edilerek eksiksiz çalışıyor ve istenen her yerden ulaşılabilir oluyor. Gerekirse kullanımı daha kolay hale getirmek için ve yeni uygun özellikler kazandırmak için yazılımda tekrar düzenlemeler yapıyoruz.
VERİTABANI YAZILIMLARI Bilgisayar sistemlerinin altyapısını oluşturan veritabanı ile ulaşılması ve depolanması zor olan bilgiye erişim kolaylığı sağlar. Firmanızın veritabanı yazılımının kurulumu ve desteği konularında yanınızdayız.

VERİ MADENCİLİĞİ ÇÖZÜMLERİ İnternette bulunan milyonlarca bilgiden işe yarayanı bulmak haftalarınızı harcar. Veri madenciliği hizmetimizle haftalar sürecek olan bilgiyi bulma, işleme ve değerlendirme sürecini biz yapıyoruz.

PAKET YAZILIMLAR Şirketinizin kullanımı açısından her seviyede geliştirilmiş, sizin iş hacminize göre yönlendirilebilen yazılımları kullanmaya hazır şekilde size temin ediyoruz.

WEB YAZILIMLARI Firma isteğiniz doğrultusunda kullanıcılara fayda sağlayacak şekilde ciddi bir denetim ve kontrolden geçen HTML, .Net , ASP, PHP, Java Script, Flash vb. Web yazılımları ile oluşturulan sitenizi hizmetinize sunuyoruz.


KODLAMA

UYGULAMA

Akıllı telefonlar ve tabletler ile gelişen teknolojiye ayak uydurmak, her firmanın olmazsa olmaz sorumluluğudur. Mobil Uygulama, kullanım oranlarında internet kullanımının % 65′ini oluşturan mobil cihazlar için önemli bir araçtır.

Mobil uygulamayla neler yapılabilirsiniz ?
Mobil uygulama sayesinde şirket tanıtımlarını ve satış yeteneklerini arttıracak yazılımlar geliştirebilir, bu şekilde müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırıp her iki taraf için de daha karlı hale getirebilirsiniz.
Mobil dergi ve haber uygulamaları geliştirebilirsiniz.
Mevcut ERP, CRM, MRP uygulamalarınız ile uyumlu çalışabilecek uzaktan ölçüm monitör ve kontrol uygulamaları geliştirebilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde çalışanlarınızın sahada teklif hazırlayabilmesini sağlayabilirsiniz.
Ürün tanıtım desteği için ürünlerinizi daha da belirginleştiren oyunlar geliştirebilirsiniz.
Müşterilerinize bir hayli cazip gelecek uygulamalardan birisi olarak, onlara kendi hesaplarına kolaylıkla erişip bilgilerini görüntüleyebilme, talimatlar verebilme imkanını sağlayabilirsiniz.
Müşterilerinize tam manasıyla onlara değer veren bir hizmet sunduğunuzu gösteren mobil uygulama alternatifleri, BRN MEDYA ekibi tarafından kullanışlı ve çağdaş bir tasarım ile size teslimi yapılır. BRN MEDYA, mobil uygulama talebinizi IOS ve Android sistemlerine uyumlu geliştirir. Yazılım ve tasarım sürecinde sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçları öncelik olarak belirlenir ve alt yapı sistemi bu ihtiyaçlara göre tamamlanır. BRN MEDYA’nın mobil uygulama ekibinin hızlı hareket beceriyi ile, değişen ihtiyaç ve talepleriniz, anlık değişiklik fırsatıyla mobil uygulama seçeneğinize bire bir yansıtılır.

Tamamlanan mobil uygulama için verilen geri plan desteği 7/24 ulaşabileceğiniz BRN MEDYA Teknik Destek bölümü tarafından, zaman kaybetmeden sağlanır.